Kategórie článkov

Objavte čaro jesenného slnka pre dokonalé a jedinečné rodinné portréty
Alexandra Jakušíková Photography

Milí moji klienti,

Keď nastúpi ostrý jesenný vánok a príroda sa vyfarbí žiarivými odtieňmi príjemných farieb, na jesennom období je niečo neskutočne magické. Je to ideálny čas pre rodinné fotenie, kedy môžeme spoločne zachytiť krásu týchto prchavých okamihov. V tomto blogovom príspevku preskúmame viaceré možnosti ako zachytiť jedinečnosť vašej rodiny uprostred zlatej žiary jesenného slnka. Skúsme sa spoločne pozrieť na kúzlo jesene a ako ho vieme využiť pri tvorbe nezabudnuteľných rodinných spomienok a fotografií.

KRÁSA ZLATEJ HODINKY

Mäkké, teplé slnečné svetlo je počas zlatej hodiny jedinečným fotografickým filtrom prírody. Odporúčam vám naplánovať si rodinné fotenie približne hodinku pred západom slnka alebo po východe slnka, aby ste si užili výnimočnosť žiarivého svetla, vďaka ktorému vaše fotografie ožijú. Je to úžasná skúsenosť vyhrievať sa v objatí tohto magického svetla počas fotenia!

VÝBER OBLEČENIA – INŠPIRUJTE SA JESENNOU PALETOU

Jeseň je ideálnym obdobím na doprianie si štýlových vrstiev a textúr, ktoré zdôraznia osobnosť vašej rodiny a vytvoria hĺbku vo vašich fotografiách. Výber správneho oblečenia na rodinné fotenie môže zvýšiť celkovú jedinečnosť vašich portrétov a vytvoriť tak súdržný a vizuálne príjemný rodinný portrét. Zladením vašich outfitov s jesenným pozadím môžeme zabezpečiť, aby každá rodinná fotografia zachytila príbeh lásky a spolupatričnosti.

KRÁSA OKAMIHU

Život plynie rýchlym tempom a kým sa nenazdáme, naše deti vyrástli a čas nám utiekol pomedzi prsty. Rodinné fotenie počas jesene nám umožňuje zastaviť sa, nadýchnuť sa a oceniť krásu, ktorá nás obklopuje. Je to hmatateľný spôsob, ako si vychutnať súčasnosť s vedomím, že tieto zachytené spomienky si budete uchovávať v nadchádzajúcich rokoch. Spoločne môžeme zmraziť tieto vzácne chvíle v čase a vytvoriť tak dedičstvo a umenie, ktoré sa bude dediť z generácie na generáciu.A ktoré si kľudne aj zavesíte na stenu.

Nenechajte si ujsť krásu tejto jesennej sezóny bez toho, aby ste využili príležitosť na vytvorenie jedinečných a dokonalých rodinných portrétov. Zarezervujte si u mňa termín rodinného fotenia priamo online na mojej stránke a vychutnajte si čaro jesenného slnka. Spoločne zachytíme radosť, lásku a teplo, vďaka ktorým je vaša rodina skutočne výnimočná. Vytvárajme spomienky, ktoré zostanú na celý život. Pošlite mi email alebo mi zavolajte ešte dnes.

S fotografiou plynie čas inakšie!

Teším sa na Vás!

Kategórie článkov

Najnovšie články

Prečo nešetriť na dobrej biznis fotke pri hľadaní zamestnania

V dnešnom digitálnom svete je váš životopis a profil na  sociálnych sieťach to prvé, čo potenciálni zamestnávatelia uvidia. Prvý dojem je dôležitý, aby ste mali úspech. Investícia do profesionálnej profilovej fotky je nevyhnutná,  keďže vám môže pomôcť zvýšiť vaše...

ČO SI PRINIESŤ NA FOTENIE KU DŇU MATIEK

Milé moje klientky, veľmi sa teším, že ste si rezervovali fotenie ku Dňu matiek. Oveľa podrobnejšie sa síce porozprávame počas telefonickej konzultácie pred fotením, no medzitým by som vám chcela na začiatok poslať všeobecné informácie k foteniu. Čo si priniesť na...

Súvisiace články

Darčekové Poukazy

Darčekové Poukazy

Darčekový voucher na fotografický zážitok je ideálnou voľbou pre všetkých,...