Generačné fotenie

Generačný rodinný portrét predstavuje fotenie širšej rodiny, ak zvažujete fotenie s celou rodinou a chceli by ste pozvať aj babky a dedkov a iných rodinných príslušníkov. Generačné fotenie trvá 60-90 minút. Fotenie prebieha zvyčajne vonku. Spoločne sa dohodneme na výbere lokality na generačné rodinné fotenie v Bratislave a okolí. Podľa vášho výberu,  a aj  počas zimných mesiacov, môžeme však  naplánovať generačné rodinné fotenie v ateliéri. Celá rodina si tak uchová spomienky na rodinné chvíle v profesionálnej kvalite.

Pozrite si ukážky mojej práce z generačného fotenia

Generačné fotenie

VYBERTE SI OBLEČENIE A FARBY VOPRED

Rodinná fotogaléria, ktorú počas fotenia spolu nafotíme, obsahuje zvyčajne fotky celej rodiny a viacero kombinácií členov rodiny. Preto je dôležité, aby ste si oblečenie a farebné kombinácie naplánovali vopred. Aby rodinné fotografie pôsobili harmonicky a príjemne. Keď budete mať plán oblečenia  vopred zladený, ušetríte veľa času v deň rodinného fotenia. Môžete si tak rodinné fotenie lepšie užiť a prebieha rýchlo.

KEDY JE NAJLEPŠÍ ČAS NA FOTENIE GENERAČNÉHO RODINNÉHO PORTRÉTU

Nakoľko si chcete rodinné fotenie spoločne užiť, je fajn detičky  na rodinné fotenie pripraviť.  Je dôležité zvážiť vek detí, ktoré budú súčasťou generačného rodinného fotenia. Detičky by si mali pred fotením pospať a byť oddýchnuté. Odporúčam, aby sa fotenie rodiny v prírode naplánovalo skôr dopoludnia. Ak zvážite všetky rodinné okolnosti, portréty detí budú veselé a uvoľnené.

VYBERTE SI LOKALITU PRE VAŠE RODINNÉ  FOTENIE 

Výber lokality na rodinné fotenie je súčasťou príjemného zážitku z fotenia. Rodinné fotenie v prírode nám dáva to najkrajšie pozadie. Rodinné fotografie tak budú prirodzené a autentické. Rada vám poradím s výberom vhodnej lokality na rodinné fotenie. Máte miesto kde ako rodina radi chodíte?

NAPLÁNUJTE SI DOSTATOK ČASU 

Ak budete mať na rodinné fotenie dostatok času, váš zážitok z rodinného fotenia bude príjemný a rodinné fotografie budú úžasné. Skúste si naplánovať 60 – 90 minút. Počas rodinného fotenia bude potrebné každého uviesť do správnej pózy a dôležitý je aj správny výraz. Fotenie neprebieha len na jednom mieste, využijeme viacero zátiší, ktoré lokalita ponúka.   Rodinné fotografie tak budú úžasnou spomienkou pre celú rodinu.

Pre viac informácií ma pokojne kontaktujte telefonicky alebo si vyberte termín v kalendári
online. Teším sa na vás.