FAQ

Často kladené otázky

Aký štýl fotografie fotím?

Moja práca je opísaná ako organická, prirodzená, romantická, skutočná a sentimentálna s kvalitou výtvarného umenia. Spájam tradičnú, dokumentárnu a lifestylovú fotografiu, aby som zachytila skutočné fotografie, ktoré Vás  budú tešiť  a inšpirovať celý život. Predstavte si svoju rodinu ako zobrazené umenie.

Ako váša fotografka vám poskytnem rozsiahlú galériu fotografií, ktoré si môžete vystaviť u vás doma ako umelecké diela alebo ich archivovať vo vlastnom albume, aby si ich uchovať pre nasledujúce generácie. Tieto fotografie budú investíciou do vašej rodinnej histórie. Fotografie z vášho rodinného fotenia budú rozprávať príbeh a zachytia vzácny okamih v čase. Nesnažím sa, aby ste vyzerali dokonale, strnulo alebo neprirodzene. Nejde mi o ten „jeden“ záber, pri ktorom sa všetci pozerajú do kamery a usmievajú sa. Iste, možno dostanem nejaké, keď sa všetci budú pozerať a usmievať sa, ale sľubujem, že ak to urobím, nebude to cítiť strnulo alebo nútene.

Kde sa bude konať moje fotenie?

Som fotograf, ktorý využíva  prirodzené svetlo. Spolu vyberieme ideálne miesto pre vaše fotenie. Novorodenecké fotenia sa konajú u vás doma. Pre viac info si pozrite TENTO BLOGOVÝ PRÍSPEVOK

Kedy si treba naplánovať fotenia novorodencov?

Rada fotím novorodenecké fotenia v prvom mesiaci života, no môj štýl umožňuje určitú flexibilitu pri plánovaní.

Čo si mám obliecť?

Pozrite si TENTO BLOGOVÝ PRÍSPEVOK, kde nájdete nápady, čo si obliecť. Cíťte sa  pohodlne, buďte sami sebou.

Dostanem fotografie v digitálnom prevedení po fotení?

Fotografie časom naberajú na hodnote a stávajú sa rodinnými pokladmi. Myslím si, že je dôležité archivovať a odkladať si fotografie v digitálnom prevedení. Ponúkam mojim klientom jednu jednoduchú, all-inclusive galériu, kde dostanete všetky digitálne fotografie s vysokým rozlíšením, a to doručené prostredníctvom priameho stiahnutia a cez privátnu galeriu. Budete mať k dispozícii minimálne 75 digitálnych súborov (ale zvyčajne ich je viac!), vo farbe aj čiernobiele. Budete mať tiež možnosť zakúpiť si ďalšie printové fotografie a butikové produkty ako fotokniha alebo tlač fotografie na plátno. Kliknutím na TÚTO  LINKU  sa dozviete viac o tom, čo je súčasťou vášho fotenia.

Kedy, ako a kde si môžem objednať dodatočné produkty?

Do dvoch týždňov od fotenia Vám  príde do Inboxu odkaz na súkromnú online galériu.

Koľko dní dopredu máte rezervovaný kalendár?

Na rodinné fotenia si zvyčajne rezervujem tri až dvanásť mesiacov vopred. Ak máte záujem o novorodenecké fotenie, informujte sa ešte v tehotenstve. Už máte babätko? Žiaden problém. Snažím sa nechať v kalendári voľné miesta pre novorodenecké fotenia rezervované na poslednú chvíľu.

Fotíte mini-sessions?

Áno, hlavne vianočné.

Koľko celé fotenie bude stáť?

Pre viac info prosím kliknite na TÚTO  LINKU. Moja celková cena je jednotná pre všetky druhy fotenia. Celková cena za celú galériu je 169 €. Pri objendnaní 6 kusov fotografií platíte 109 €.

Ako si môžete rezervovať termín fotenia so mnou?

Som veľmi rada, že vás moja tvorba zaujala. Môžete mi poslať e-mail priamo na emailovú adresu uvedenú nižšie alebo kliknite na TÚTO  LINKU, kde si fotenie môžete kúpiť online. Následne vám príde e-mail s odkazom na výber termínu fotenia.  

V prípade zrušenia plánovaného fotenia, aký storno poplatok musím zaplatiť?

Ak zrušíte fotenie 3-6 dní pred rezervovaným termínom, storno poplatok je 50% z celkovej ceny fotenia. Ak zrušíte fotenie 7 dní alebo viac pred rezervovaným termínom, storno poplatok sa neúčtuje. Prosím, informujte ma o akomkoľvek zrušení fotenia čo najskôr, aby som sa mohla prispôsobiť a prípadne uvoľniť termín pre iného klienta.

Ste pripravení zvečniť vaše krásne životné momenty?