Ateliérový portrét

Ateliérový portrét  sa fotí celoročne v mojom fotoateliéri v Bratislave. Môžete si vybrať o aké fotenie máte záujem: portrétna fotografia, rodinné fotenie, detské fotenie, portrét na tablo, portrét na oznamká, glam fotografia, školská fotografia. Alebo môžete vyskúšať  príjemné profesionálne fotenie s kamarátkami Girls Day Out. Veľmi obľúbené sú aj foto portréty ku Dňu matiek. Rekvizity sú pripravené v mojom fotoateliéri. A taktiež máte možnosť vybrať si z  viacerých pozadí. Každé fotenie v ateliéri. ktoré si vyberiete je príjemným a pohodovým zážitkom.

Pozrite si ukážky mojej práce

 Fotenie detí, rodinné fotky,  portrét žena, portrétna fotografia

Ako dosiahnúť príjemné a pohodové ateliérové fotenie?

Na  ateliérové fotenie si prineste viac druhov oblečenia

Ak si na fotenie portrétu prinesiete viac druhov oblečenia budete mať inšpiratívnejšie  portfólio vašich fotoportrétov a aj väčšiu možnosť výberu. Oblečenie musí byť vyžehlené a čisté. Niet nad pohodlné oblečenie, v ktorom sa cítite sebavedome, a ktoré sadne vašej postave. Oblečenie si uschovajte na vešiakoch.  Minimalizujete tak pokrčenie a počas fotenia v ateliéri si tak viete lepšie vyberať a kombinovať vhodné varianty.

Pózovanie a výraz

Počas fotenia fotoportrétu je dôležité tváriť sa prirodzene. Ak vám niečo vadí (vaše oči, nos, jazva, rozcuchaný účes),  dajte mi vedieť. S týmto upozornením  vás  budem môcť pózovať spôsobom, ktorý minimalizuje vaše obavy. Možno máte obľúbenú stranu tváre ktorú si vyberáte pri fotení fotoportrétov. Aj táto informácia je dôležitá. 

Ako prebieha fotenie portrétu v ateliéri

Fotenie v ateliéri je o vzájomnej spolupráci. Je dôležité mať jasnú predstavu čo potrebujete alebo čo sa vám páči. Na ateliérové fotenie príďte včas. Skorý príchod vám pomôže vyhnúť sa náročnej premávke, ľahko nájsť parkovanie a mať čas prezliecť sa do oblečenia bez toho, aby ste sa museli ponáhľať. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom výrazu, pózovania alebo priebehu fotenia, kľudne sa ma môžete pýtať na hocičo aj počas fotenia portrétu v ateliéri.

 REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE

Zarezervujte si váš termín fotenia v predstihu online. V kalendári si vyberte vhodný dátum. A máte možnosť si balíček uhradiť aj priamo online. Alebo mi pokojne zavolajte a dohodneme sa.