Fotenie na oznamká

Niektoré momenty v živote si zaslúžia byť oslavované a zachytené fotoaparátom – a absolvovanie strednej školy k nim nepochybne patrí. Fotenie na tablo je možnosť ako si tento okamih  zapamätať a profesionálne fotografie odfotené v ateliéri alebo v prírode vám tento zážitok uchovajú navždy. Maturitné fotenie je príjemné a kreatívne a výsledný look záleží na tom, aké oblečenie si zvolíte. Každé portrétne fotenie začína telefonickou konzultáciou, počas ktorej mi predstavíte vašu predstavu. Následne vyberieme pozadie a dohodneme sa aký look by vám vyhovoval a aké oblečenie si zvolíte.

Pozrite si ukážky mojej práce portrétov na tablo

Portrét na tablo

Zvažujete portrét na tablo? Možno vás bude inšpirovať  niekoľko  tipov, ktoré vám pomôžu pripraviť sa.

Prineste si vhodné oblečenie

Pred fotením na tablo  si nájdite čas, aby ste si prešli šatník a rozhodli sa, čo si obliecť. Ak nemáte už dohodnuté jednotné oblečenie ako trieda. Na profesionálne fotenie si môžete priniesť rôzne druhy oblečenia, takže sa nemusíte spoliehať len na jeden výber. Následne vyberieme vhodné kombinácie farieb. Pri výbere oblečenia sa vyhnite výrazným  farbám a vzorom (pruhy zebry, rušné potlače a košele s logami alebo obrázkami sú out). Vyberte si niečo lichotivé a pohodlné – v čom sa budete cítiť počas fotenia na tablo príjemne.

Uistite sa, že vaše oblečenie je vyžehlené a že máte správnu veľkosť.

Na fotoportrét si premyslite účes

Ak sa chcete mať na  fotenie na tablo profesionálne upravený účes, skúste osloviť niekoho, komu dôverujete. Určite nezvažujte deň pred portrétnym fotením výraznú zmenu vášho vzhľadu a nový strih účesu.  Fotenie by malo byť príjemné, neformálne  – je pekné ukázať svoj obvyklý a prirodzený  štýl.

Makeup používajte opatrne

Rovnako ako oblečenie a účesy, snažte sa nepreháňať ani použitie make-up. Aj keď možno budete chcieť trochu vylepšiť svoj bežný vzhľad, určite to nepreháňajte. Najlepšie je vyhnúť sa super trblietavým alebo lesklým očným tieňom. Samozrejme  make-up  si môžete priniesť ak zvažujete drobnú úpravu počas fotenia.

Pri fotení na tablo je dôležitá prirodzenosť

Usmievať sa a pózovať pred kamerou nie je pre mnohých ľudí ľahké, najmä ak ide o fotenie na tablo a fotenie fotoportrétu. Dôležité je, aby ste si fotenie užili a mali z neho príjemnú skúsenosť. Čím viac si budete ateliérové fotenie na tablo užívať, tým prirodzenejšiu a presvedčivejšiu portrétnu fotografiu vytvoríme.

Fotenie na tablo môžeme fotiť aj vonku

Fotenie v prírode je skvelá kulisa ktorú môžeme využiť pri fotení fotoportrétov.  Fotenie na tablo je veľmi prirodzené a da sa  fotiť v prírode, čo znamená, že portréty fotografie sú veľmi autentické.  Prirodzené pozadie pomáha študentom pri fotení cítiť sa pohodlnejšie a vytvára pôsobivejšie portréty.

Fotovýstup z fotenia na tablo je rozmanitý

Fotogalérie, ktoré posielam klientom pri výbere celého balíčka sú obsiahle. Študenti sú odfotení vo viacerých pózach, pri viacerých pozadiach a meníme aj výraz a oblečenie. Výsledná galéria z fotenia na tablo je rozmanitá a nemáte problém si vybrať. Zároveň dostanete fotografie vo farebnom a aj v čierno-bielom prevedení. 

Najcennejšie portréty vyzdvihujú jedinečnú podstatu človeka. Či už sa usmieva, tvári sa vážne, smeje sa alebo dokonca skáče, každý študent má svoj vlastný spôsob, ako nechať vyniknúť svoju osobnosť na fotke 

Ak zvažujete fotenie v ateliéri alebo fotenie v prírode, promočná fotografia by mala byť pre vás spomienkou na toto úžasné a výnimočné fotenie.

Vyberte si váš termín ešte dnes online alebo mi hneď zavolajte.

Teším sa na Vás.