Mini fotenie Vianoce

Vianoce sa blížia a s nimi aj chvíle, kedy chceme pre našich najbližších pripraviť to najkrajšie prekvapenie. Aj tento rok  by som Vás rada pozvala na vianočné fotenie v mojom ateliéri.
Vianočné rodinné fotenie trvá 20 – 30 minút. Vianočná galéria obsahuje formálne pózy, ale aj spontánne momentky. Fotografie sa posielajú súkromnou galériou.

Pozrite si ukážky mojej práce

 Fotenie detí, rodinné fotky,  portrét žena, portrétna fotografia

VIANOČNÉ FOTENIE V ATELIÉRI

Tento rok som pre vás pripravila dve vianočné pozadia. Jedno veselé, s vianočným vencom, ktorý má veselé vianočné farby. A to druhé biele, jemné  a elegantné. Tak budete mať väčšiu možnosť výberu vianočných fotografií. Mamičky si môžu vybrať na vianočné fotenie aj viacero šiat. Ale veľmi odporúčam určite zvážiť biele šaty, to je taká vianočná klasika. Ale určite všetky vianočné farby odporúčam, napríklad červené šaty alebo zelené veľmi vyniknú na vianočných fotografiách.

AKO PREBIEHA VIANOČNÉ FOTENIE

Vianočná galéria, ktorú počas vianočného fotenia spolu nafotíme, obsahuje formálne pózy, ale aj spontánne momentky. Určite odfotím vianočnú fotografiu celej rodiny, ale aj vianočné portréty detičiek. Vianočná galéria obsahuje 15 a viac záberov v elektronickej podobe. Podľa balíčka, ktorý ste si vybrali, máte možnosť si hneď stiahnuť 6 fotografií v elektronickej podobe (cena 109 eur)  alebo celú galériu (cena 139 Eur) priamo do vášho počítača.Pri balíčku 139 eur máte v cene aj 5 print záberov. Fotografie posielam súkromnou galériou. Fotografie posielam klientom v priebehu týždňa, takže určite všetko stíhate.

Takže budete mať veľký výber vianočných fotografií a fotografických momentov, z ktorých si ľahko vyberiete vaše obľúbené. Určite je to skvelá príležitosť aj na tvorbu fotoknihy, ktorú pri príležitosti Vianoc veľmi odporúčam.  Portréty detičiek  kľudne môžete vytlačiť aj na plátno, prípadne väčší rozmer fotografie. A je možnosť vybrať si a doobjednať si aj vianočnú pohľadnicu.

AKO PRIPRAVIŤ DETI NA VIANOČNÉ FOTENIE

Rodičom akurát odporúčam, aby priniesli so sebou pre detičky na vianočné fotenie ich obľúbenú maškrtku. Ak by sa detičky potrebovali počas fotenia trošku občerstviť a príjemne naladiť. A samozrejme plné bruško je základ.

REZERVUJTE SI TERMÍN VIANOČNEHO FOTENIA ONLINE

Zarezervujte si váš termín fotenia ešte v predstihu. V kalendári si vyberiete vhodný dátum. A máte možnosť si balíček aj priamo uhradiť online. Alebo mi pokojne zavolajte a dohodneme sa. Rada vám poradím aj s výberom oblečenia.

A nezabudnite sa zaregistrovať na odber newslettra. Moji klienti dostávajú ako prví informácie o nových ponukách a pripravovaných foteniach. A rôznych fototipoch.

Viac informácií ohľadom vianočného fotenia v ateliéri si môžete prečítať aj v článku o vianočných darčekoch. Prípadne ak Vás zaujímajú tipy na čarovné vianočné fotenie.

Máte už tú správnu vianočnú náladu?

V prípade akýchkoľvek otázok ma kľudne kontaktujte telefonicky. A určite si rezervujte termín online.

Teším sa na Vás.