Kategórie článkov

Prečo je dôležité dať si vytlačiť fotografie a fotoknihy z vašich rodinných fotení?
Alexandra Jakušíková Photography

Je dôležité držať svoje fotografie v rukách

Fotografie už nie sú vnímané iba ako prostriedok na zaznamenanie našich spomienok. Chápem ich aj ako prostriedok na vyjadrenie našej individuality a emócií.

Som VEĽKÝM zástancom toho, aby sa fotografie tlačili na papier. Môžete si o mne myslieť, že som staromódna, ale myslím si, že na možnosti držať svoje fotografie, momenty a spomienky v ruke je niečo výnimočné. Navyše, digitálna fotografia vyzerá na papieri tak krásne! To je hlavný dôvod, prečo si môžete ku každému foteniu doobjednať fotografie v tlačenej podobe. Rozmer tlačených fotografií zadávam do tlače až po dohode s každým klientom. Fotografie sú vytlačené v špičkovej kvalite a rozlíšení, povrch papiera môže byť lesklý, matný a farby sú dlhotrvajúce a verné.

Ďalším skvelým spôsobom, ako vytvoriť hmatateľnú pamiatku z vášho rodinného fotenia, je vlastná fotokniha. Každá fotokniha vyzerá veľmi elegantne a grafická úprava je neobyčajne decentná. Fotografie sú zoradené jedna na každej strane a spolu tak vytvárajú harmonický celok. Strany každej fotoknihy sú primerane hrubé a vytlačené na hladkom papieri, ktorý vydrží niekoľko generácií. Rozmer fotoknihy môže byť 20 × 20 cm alebo 21 × 32 cm. Používam mäkkú knižnú väzbu. Fotokniha obsahuje 18 fotografií. Pri tlači fotokníh spolupracujem so sukromou rodinnou firmou! 

Chápem, ak nemáte čas, preto celú fotoknihu pre vás pripravím sama.

Ďalšou možnosťou, ako sprítomniť fotografie, je aj tlač na plátno. Tlač na plátno vytvorí z Vašej fotografie jedinečné umelecké dielo.  Tlač je v najvyššej kvalite, aby na Vašom obraze vynikli všetky detaily. Možnosti sú nasledovné:

  • rozmer 45 × 30 cm – 25 eur
  • rozmer 60 × 40 cm – 35 eur
  • rozmer 75 × 50 cm – 45 eur.

Pre spoločné chvíle strávené s vašimi deťmi a ucelené rodinné spomienky z fotenia je určite dôležitá tlač fotografií. Ak máte fotografie v mobiloch, tak na ne buď zabudnete, alebo cez ne nepocítite žiadnu príjemnú emóciu. Žiadne monitory na svete nenahradia pocit, ktorý v nás vyvoláva fotografia v tlačenej podobe! Keď môžeme niečo hmatateľné držať v našich rukách. Počas fotenia spoločne vytvárame kolekcie fotografií, ktoré si môžete zavesiť u vás doma na stenu a vnímať ich ako umenie. 

Je pre mňa ťažké vyjadriť pocit, ktorý mi dávajú vytlačené fotografie. Emócie pri prezeraní fotografií majú svoju silu! Určite je to aj pocit hrdosti na moju prácu. Cítim radosť a zmysluplnosť mojej práce a toho, čo robím. 

Milé mamy, staňte sa skutočnými aj vo vašich fotografiách pre vaše deti. Rodinné fotografie sú rodinnými spomienkami a klenotmi pre všetky generácie.

Kategórie článkov

Najnovšie články

Prečo nešetriť na dobrej biznis fotke pri hľadaní zamestnania

V dnešnom digitálnom svete je váš životopis a profil na  sociálnych sieťach to prvé, čo potenciálni zamestnávatelia uvidia. Prvý dojem je dôležitý, aby ste mali úspech. Investícia do profesionálnej profilovej fotky je nevyhnutná,  keďže vám môže pomôcť zvýšiť vaše...

Súvisiace články

Darčekové Poukazy

Darčekové Poukazy

Darčekový voucher na fotografický zážitok je ideálnou voľbou pre všetkých,...