Kategórie článkov

3 tipy na úspešné rodinné fotenie počas jesene
Alexandra Jakušíková Photography

Milí klienti, Uvažujete o rodinnom fotení počas jesene? Alebo sa ešte neviete rozhodnúť? Jesenné rodinné fotenia patria medzi najobľúbenejšie a klienti si ich rezervujú najčastejšie a v predstihu. Jeseň je najkrajším obdobím na fotenie vonku. Farebná príroda vytvára rozprávkovú kulisu pre rodinné fotografie. Nasledovné tipy vás môžu inšpirovať, ako si rodinné fotenie počas jesene užiť.

VÝBER LOKALITY NA RODINÉ FOTENIE

Počas telefonickej konzultácie sa dohodneme, aká lokalita je pre vašu rodinu najlepšia. Možno máte aj vy obľúbené miesto, kam radi chodievate. Živé žlté, oranžové a červené farby jesene vytvárajú nádherné pozadie pre rodinné fotografie. Takže je len na vás, ktorý park, záhradu alebo sad si vyberiete: Horský park, Medická záhrada, Zámocký park v Pezinku, Železná studnička, Zlaté piesky, Vajnorské jazero, Korzo Zálesie, prípadne Vodný Mlyn Jelka – to všetko sú úžasné lokality na rodinné fotenie počas jesene. Rada vám poradím.

REZERVUJTE SI FOTENIE ČO NAJSKÔR

Jeseň je rušným a náročným ročným obdobím. Nenechávajte si rodinné fotenie na poslednú chvíľu, ale rezervujte si svoj termín čo najskôr. Počasie bude príjemnejšie a teplejšie. A tiež budete mať prípadný darček pre starých rodičov hotový už v predstihu. Či už vo forme vianočných pohľadníc, alebo rodinných albumov.

VÝBER VHODNÉHO OBLEČENIA

Jesenné popoludnie už môže byť chladnejšie. Pri oblečení teda použite vrstvenie, prípadne teplejšie šatky, tielka a čiapky. Určite je fajn mať v zálohe teplejšie bundy. Pri plánovaní oblečenia na rodinné fotenie skúste zohľadniť, aby ste spoločne celá rodina farebne ladili. A aby oblečenie odrážalo vašu rodinnú jedinečnosť. Samozrejme, rodiny, ktoré majú u mňa už rezervované rodinné fotenia, dostanú všetky potrebné informácie v predstihu. Ak ešte nemáte rezervované rodinné fotenie, môžete si termín vybrať hneď teraz online v mojom kalendári. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom rodinného fotenia vonku, zavolajte mi alebo mi pošlite e-mail. Teším sa na vás.

Kategórie článkov

Najnovšie články

Prečo nešetriť na dobrej biznis fotke pri hľadaní zamestnania

V dnešnom digitálnom svete je váš životopis a profil na  sociálnych sieťach to prvé, čo potenciálni zamestnávatelia uvidia. Prvý dojem je dôležitý, aby ste mali úspech. Investícia do profesionálnej profilovej fotky je nevyhnutná,  keďže vám môže pomôcť zvýšiť vaše...

Súvisiace články