Kategórie článkov

TRI DÔVODY, PREČO BY STE SI MALI NECHAŤ NAFOTIŤ VAŠE TEHOTENSKÉ FOTOGRAFIE
portrét tehulky od profesionálneho fotografa

Tehotenské fotenie je tak trochu nová vec. Vlastne si ani nepamätám, že by bolo také populárne, v čase keď som bola tehotná s mojím synom, krorý je dnes už v puberte.
Určite tiež viete, že mnohé ženy sa počas tehotenstva necítia úplne najlepšie. Iste, môže to byť magický, zmysluplný, transformačný čas. Ale to ešte neznamená, že si musíte toto obdobie špeciálne vychutnávať. Mnoho žien váha s tehotenským fotením počas ich tehotenstva. Jednak majú pocit, že ich telo vôbec nie je v rovnováhe, a zvyčajne, hlavne posledné týždne, sú už unavené. A, samozrejme, veľmi sa im nepozdáva, že by mali byť stredobodom pozornosti počas tehotenského fotenia. Veď je to obdobie, keď sa nie vždy cítia úplne príjemne a najlepšie.
Chcem sa s vami podeliť o tri dôvody, prečo VIEM, že by ste si mali dať nafotiť tehotenské fotky aj napriek tomu, že to nie vaše vysnívané obdobie. Mnou, iným fotografom, kýmkoľvek.

ZACHYTENIE VAŠEJ KRÁSY A ŽENSKOSTI

Vaše telo robí skvelú prácu. Vaše bruško raste. Vaše srdce bije doslova pre dvoch. Máte
také silné telo, že dokáže udržať život pre vás a aj vaše nenarodené dieťatko. POTREBUJETE fotky
všej ženskostí, v období keď vaše telo robí takú dokonalú prácu a stará sa o vás a vaše nové bábätko. Toto obdobie vnímam ako oslavu ženskosti, krásy a nehy.

NOVÉ ZMENY VO VAŠEJ RODINE

Dynamika vašej rodiny sa čoskoro zmení. Či už čakáte vaše prvé dieťatko, alebo už to bude vaše
tretie bábätko. Toto bábätko doslova zmení VŠETKO. Je veľmi jedinečné zachytiť fotoaparátom, ako
vaša rodina vyzerá práve teraz, kým sa to všetko ešte nezmení a ste v očakávaní nových zmien. Tehotenské fotky sú tak aj krásnym darčekom pre vás a vaše bábätko.

KRÁSNA SPOMIENKA NA TOTO VÝNIMOČNÉ OBDOBIE

Zabudnete, aké to je byť tehotná. Ja sama mám asi len 2 fotografie, na ktorých som tehotná.
Niekedy sa snažím spomenúť si, aký to bol pocit byť tehotná. Ako som asi vyzerala? Ako som sa
cítila? Čo som nosila? Aj keď nie ste úplne nadšená z pocitu byť tehotná, budete si chcieť
zapamätať, aké to bolo, a fotografie vám pomôžu vrátiť sa späť. Ak neviete v akom mesiaci je najlepšie si naplánovať tehotenské fotenie, a v ktorom mesiaci je fajn si urobiť rezerváciu termínu, skúste zobrať do úvahy 30-týždňovú hranicu.

Zaslúžite si mať fotografie, na ktorých vyzeráte ako kráľovná, a ktoré zachytia vašu ženskosť. Nech sa páči, pre viac info navštívte moje portfólio.
Neváhajte si teda dať spraviť vaše tehotenské fotky. Budete mať zdokumentované toto jedinečné obdobie a trvalé spomienky. Ak zvažujete šaty na tehotenské fotenie, v článku o oblečení na tehotenské fotenie určite nájdete inšpiráciu.

Pre viac info mi pošlite správu, zavolajte mi alebo si pokojne vyberte termín online  v mojom kalendári,
ktorý je priamo na mojej stránke. Taktiež vám rada poradím, ak sa neviete rozhodnúť či fotenie bude v ateliéri alebo uprednostníte tehotenské fotenie v prírode. Tehotenské fotografie sú investíciou, ktorú nikdy neoľutujete. Spoločne vytvoríme krásne spomienky, ktoré si budete môcť uchovať už navždy a podeliť sa s vašimi blízkymi.

Teším sa na vás!

Kategórie článkov

Najnovšie články

Prečo nešetriť na dobrej biznis fotke pri hľadaní zamestnania

V dnešnom digitálnom svete je váš životopis a profil na  sociálnych sieťach to prvé, čo potenciálni zamestnávatelia uvidia. Prvý dojem je dôležitý, aby ste mali úspech. Investícia do profesionálnej profilovej fotky je nevyhnutná,  keďže vám môže pomôcť zvýšiť vaše...

Súvisiace články