Kategórie článkov

Ako si vybrať správne šaty na tehotenské fotenie?
Tehulkovske fotenie v Medickej záhrade

Milé klientky,

Keď si začnete hľadať tie správne tehotenské šaty na tehotenské fotenie, nájdete určite tisíce možností. Ako ale začať s výberom tých správnych pre vás? Asi najdôležitejšie je, aby ste zostala verná sama sebe. A aby ste nekopírovala štýl, ktorý je síce práve moderný a páči sa vám, ale vám jednoducho nepristane.

Vyberte si šaty, v ktorých sa budete cítiť pohodlne

Hlavná zásada ostáva, aby ste si vybrala tehotenské šaty, v ktorých sa budete cítiť pohodlne. Priliehavé šaty sú napríklad úžasný spôsob, ako ukázať na tehotenských fotografiách svoje rastúce bruško. Ak sa však v obtiahnutých šatách necítite pohodlne, vyberte si iný štýl.

Na tehotenské fotenie sú ideálnejšie dlhé alebo až maxi šaty ako kratšie šaty

Dlhé šaty až po zem sú úplne ideálne na tehotenské fotenie. Sú jednak veľmi pohodlné a hlavne na fotografiách vyzerajú veľmi elegantne. Dlhé šaty sú chic a počas fotenia sa nemusíte neustále naprávať a kontrolovať.

Výber tehotenských šiat zo zaujímavého materiálu môže dodať vašim fotografiám čaro

Skúste sa na tehotenské fotenie pohrať aj s iným druhom materiálu na aký ste zvyknutá. Máte rada úplet alebo radšej niečo extravagantnejšie? Určite môžete zvážiť aj rôzne vrstvy a šaty si vyskladať. Top a sukňa môžu byt aj z rôzneho materiálu. Mate obľúbenú farbu? Budem veľmi rada, ak si na fotenie prineste viac šiat v rôznych farbách. Pár dni pred začiatkom tehotenského fotenia si šaty vyskúšajte. Musíte sa v nich cítiť pohodlne a musia vám sedieť. Je fajn ak sa pri ich výbere trochu odviažete a aj zaexperimentujete, dôležité pravidlo však ostáva, aby ste v nich ostala sama sebou.

V letnych mesiacoch fotíme v prírode a v zime odporúčam tehotenské fotenie v ateliéri. A o par týždňov sa môžeme stretnúť na novorodeneckom fotení. Newborn fotenie si naplánujte vopred online.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom výberu tých správnych šiat, a aj vhodnej farby, rada vám poradím.
A určite si nezabudnite rezervovať včas váš termín tehuľkovského fotenia.
Teším sa na Vás!

Kategórie článkov

Najnovšie články

6 tipov pre dokonalý výber miesta na fotenie tehuliek v Bratislave

Očakávanie príchodu bábätka je jedinečné obdobie v živote každej mamičky. Zachytiť krásu materstva a radosť z tehotenstva na fotografiách je skvelý spôsob, ako si tieto chvíle uchovať navždy v pamäti. Máme šťastie pretože Bratislava ponúka veľa malebných lokalít,...

Prečo sú Zlaté Piesky ideálne misto na rodinné fotenie?

Milí kilenti, Rodinné fotenie je viac než len zachytenie úsmevov a póz pred objektívom. Je to vytvorenie spomienok, ktoré budú trvať navždy. Ako profesionálny fotograf som vždy hľadala miesta, ktoré ponúkajú nielen krásne scenérie, ale aj unikátnu atmosféru a pohodlie...

5 tipov na skvelé fotky z letnej dovolenky

Milí klienti, Leto je v plnom prúde a s ním aj čas dovoleniek. Či už sa chystáte k moru, do hôr alebo na krátke výlety, určite si chcete nafotiť krásne spomienky v podobe fotografií. Aby ste sa vyhli banálnym a nudným záberom a priniesli si domov originálne fotky,...

Súvisiace články